נגישות

אונקולוגיה - המכון ע"ש שרת

אונקולוגיה - המכון ע"ש שרת

המכון לאונקולוגיה ע"ש שרת

מכון שרת לאונקולוגיה במרכז הרפואי הדסה הוא המרכז הכוללני הראשון בארץ לסרטן. המכון נותן מענה כולל לכל צורכי המטופלים האונקולוגים ומאגד בתוכו יחידת קרינה משוכללת, יחידה לטיפולים כימותרפיים, ביולוגים ואימונותרפיים, מחלקת אשפוז ומרפאות חוץ.

המכון לאונקולוגיה ע"ש שרת
המכון לאונקולוגיה ע"ש שרת
מכון שרת לאונקולוגיה בבית חולים הדסה הוא המרכז הראשון בארץ לסרטן. המכון נותן מענה לצורכי המטופלים האונקולוגים וכולל יחידת קרינה, יחידה לטיפולים כימותרפיים ועוד

העבודה במכון נעשית בשיתוף פעולה קליני ומחקרי יומיומי עם כל האגפים השונים של בית חולים הדסה ובית ספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, במקביל להתמקצעות ייעודית של צוותים אונקולוגים לטיפול בכל סוג של גידול.

בנוסף, המכון לאונקולוגיה עורך מחקרים חדשניים בכל התחומים וכן פעילות מחקרית בינלאומית נרחבת במשותף עם מוסדות רפואיים בארץ ובעולם. פעילות זו כוללת מחקרים קליניים המאפשרים חשיפה לטיפולים חדשניים עוד בשלבי הפיתוח שלהם.

למידע נוסף על סרטן

עבורנו במכון שרת המטופל/ת נמצא/ת במרכז. מתוך תפיסה זו אנו מאפשרים לכל מטופל/ת לבחור את הרופא/ה המטפל/ת. ולצד הרופאים במכון ישנו צוות אונקולוגיה מקצועי מלווה הכולל אחיות, מגוון טיפולים תומכים הכוללים יחידה לטיפול בכאב ולטיפול תומך, ייעוץ תזונתי, ושירות פסיכו-סוציאלי.

המענה הניתן לחולה ומשפחתו/ה מתבלט במצוינות רפואית, אמינות, חמלה ואנושיות בטיפול. אנו חורטים על דגלנו את חשיבות רפואת הנפש לצד רפואת הגוף.

מכונים ומעבדות

מרכזים ומחלקות

מרפאות ויחידות

נשארים מעודכנים

דברים שכדאי לדעת

הדסה כאן בשבילכם

כתובתמכון שרת, קומה 1-
שעות פעילותיש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים
טלפון02-6777111
זימון תורים02-6777111
דואר אלקטרוני [email protected]