נגישות

החופש לבחור בלידה האישית שלך

אלישבע לוין – אחות ראשית חדרי לידה, הדסה הר הצופים

לידה היא אירוע שמלווה את האנושות מאז ומתמיד, אך בכל זאת – כל לידה היא אירוע ייחודי עבור כל יולדת. על אף על התמיכה שעשויה להיות קיימת מסביב – בן הזוג, המשפחה, המלווים וכמובן צוות האחיות והמיילדות, לידה היא עדיין אירוע אישי מאוד ושייך כל כולו ליולדת ולתינוק. זה המקום לזכור שהלידה שלך היא אישית ולך יש את האפשרות לבחור את התנאים ואת אופי החוויה, בין אפשרויות רבות שהדסה מציגה עבורך.

ראשית – את יכולה לבחור בין בית החולים הדסה עין כרם לבין בית החולים הדסה הר הצופים. כל אחד מבתי החולים נמצא בצד אחר של העיר ירושלים וליולדות מסוימות עשויי להיות נוח לבחור על פי המיקום הגאוגרפי והקרבה לבית ולמשפחה. תגלי שבכל אחד מבתי החולים ישנה אווירה מעט שונה וגם זו עשויה להיות שיקול בבחירה – אם כי בשני הקמפוסים תגלי אווירה מחבקת ויחס אישי עם המון תשומת לב.

עוד לפני הלידה תוכלי לבחור להשתתף בקורס הכנה שלנו או לבחור בקורס הכנה אחר המאפשר קבלת החזר ליולדות בהדסה. בנוסף תוכלי לבחור להשתתף בקורס מיוחד בשיתוף מכון אדלר ל"הכנה להורות". וכמובן תוכלי לבחור אם להשתתף בסיור לפני הלידה, על מנת להכיר את מחלקת היולדות שלנו מקרוב.

תוכלי לבחור בין לידה רגילה לבין לידה טבעית – כל המיילדות בהדסה מוסמכות ליילד באופן טבעי, וניתן לבקש זאת בכל אחד מחדרי הלידה בבית החולים הדסה הר הצופים ובבית החולים הדסה עין כרם.

תוכלי לבחור באחד מחדרי הלידה החדשים והמרווחים של הר הצופים – בחלקם אמבטיית ישיבה אישית להקלה על הלידה או פטיו נעים עבור המשפחה הממתינה.

בכל רגע של הלידה תגלי כי צוות המיילדות ממשיך להיות קשוב לבחירותייך, והעדפותייך, וידאג לך לחוויה האישית והנעימה ביותר, תוך שמירה על בריאותך ובריאות התינוק.

במהלך השהיה במחלקה תוכלי לבחור את אופן השהייה הנכון עבורך – החל מביות מלא, בו התינוק שוהה עימך בחדר במחלקה, או ביות גמיש המאפשר לך לנוח יותר בזמן שהתינוק נמצא בתינוקייה. תוכלי לבחור מתוך תפריט הארוחות המגוון ומתוך סל ההטבות שמועדון הילדות שלנו מעמיד לרשותך

וגם לאחר הלידה – הדסה שמחה להציג לך מבחר של אפשרויות בחירה נוספות ללינה וההבראה – החל מבית היולדות הדסה בייבי בעין כרם או בבית ההבראה בטלז סטון או במלון היולדות ביכורים ברמדה ירושלים.

חווית ההורות תמשיך ללוות אותך בעוד צמתים רבים ובחירות רבות, אבל ברגעים הראשונים של חיי הילד – הדסה שמחה להעמיד בפנייך שפע של אפשרויות בחירה, מתוך הבנה שהלידה שלך היא הכי אישית שיש.


כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך:

הנרייטה - מועדון נשים ויולדות כאן בשבילכן