נגישות

מחלקת נפרולוגיה ויתר לחץ דם הדסה עין כרם

מחלקת נפרולוגיה ויתר לחץ דם הדסה עין כרם

מחלקת נפרולוגיה ויתר לחץ דם

המחלקה לנפרולוגיה ויתר לחץ דם במרכז הרפואי הדסה מורכבת מצוות רופאים בכירים, מומחים ברפואה פנימית ובנפרולוגיה.

צוות המחלקה עוסק בקשת רחבה של נושאים בתחומי מחלות כליה, אי ספיקת כליות, הפרעות אלקטרוליטריות, דיאליזה, השתלות כליה ויתר לחץ דם.

מחלקת נפרולוגיה ויתר לחץ דם

פעילות המחלקה כוללת: שירות ייעוצים לכלל מחלקות בית החולים בשני הקמפוסים (הדסה עין כרם והדסה הר הצופים), שירות מרפאות נרחב, מערך השתלות כליה ומערך הכנה להשתלה.

בהדסה פעילות שתי יחידות המודיאליזה ויחידת דיאליזה פריטוניאלית. צוות המחלקה נותן שירות רפואי ליחידות הדיאליזה של חברת "פרזניוס" באיזור ירושלים ובית שמש ומרכז את הטיפול הנפרולוגי במטופליהן.

העבודה במחלקה נעשית תוך שימת דגש על עבודת צוות הן בתוך המחלקה והן עם רופאי שאר מחלקות בית החולים ורופאי הקהילה. זאת במטרה להשיג שיתוף פעולה המאפשר טיפול מיטבי גם במטופלים עם מחלות מרובות.

בהדסה שתי יחידות המודיאליזה ויחידת דיאליזה פריטוניאלית פעילות. צוות המחלקה נותן שירות רפואי ליחידות הדיאליזה של חברת "פרזניוס" באיזור ירושלים ובית שמש ומרכז את הטיפול הנפרולוגי במטופליהן.

העבודה במחלקה נעשית תוך שימת דגש על עבודת צוות, הן בתוך המחלקה והן עם רופאי שאר מחלקות בית החולים, ורופאי הקהילה, במטרה להשיג שיתוף פעולה, המאפשר טיפול מיטבי גם במטופלים עם מחלות מרובות.

מרפאות ויחידות

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבנין ראשי, קומה 6
שעות פעילותהמחלקה פועלת 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה
זימון תורים02-5842111