נגישות

שרות שימור פוריות הדסה עין כרם

שימור פוריות הינו הליך של הגנה והצלה של ביציות, עוברים ורקמת שחלה כדי לאפשר הורות ביולוגית והולדת ילדים בעתיד. שימור פוריות מאפשר מימוש בעתיד של השאיפה לילדים.

שימור פוריות הדסה עין כרם

קיימות בהדסה אפשרויות שימור פריון רבות בטכניקות המתקדמות ביותר המצויות בשימוש היום. בין סוגי הטיפולים הקפאה של ביציות בשלות בשיטת הזיגוג, הקפאת עוברים מופרים והקפאת מהירה של פיסות שחלה לשם השתלה בעתיד. כתוצאה מפעולות אלו זוכות נשים רבות ליהנות מילדים משלהן.

למי מיועד השירות?

שירות שימור הפוריות הינו חלק מהגישה הרב תחומית בטיפול בנשים המעוניינות לשמר את יכולתן להרות בעתיד, ויכול להתאים גם לגברים, נשים, ילדות וילדים אשר ישנו סיכון לפוריות שלהן כעת או בעתיד.

שירות זה מיועד ככלל לנשים אשר מעוניינות לדחות את גיל ההורות שלהן מסיבות שונות (רווקות, קריירה וכו') ו/או קיים סיכון לפגיעה עתידית בפוריותן (כמו: טיפולים כימותרפיים, נטייה גנטית לכשל שחלתי, אנדומטריוזיס ועוד).

השירות בניהולו של ד"ר עימבר ומורכב מצוות רב תחומי של רופאי נשים המומחים בפריון ובתחום הייחודי של שימור פוריות. בנוסף בהדסה עין כרם ישנה מעבדת שימור פריון מתקדמת, אחיות פריון מנוסות ועובדת סוציאלית.

קיימות בהדסה אפשרויות שימור פריון רבות מהמתקדמות ביותר המצויות בשימוש היום. ביניהן הקפאה של ביציות בשלות בשיטת הזיגוג, הקפאת עוברים מופרים והקפאת מהירה של פיסות שחלה לשם השתלה בעתיד. כתוצאה מפעולות אלו זכו נשים רבות ליהנות מילדים משלהן.

השרות בניהולו של ד"ר עימבר, מורכב מצוות רב תחומי של רופאי נשים המומחים בפריון ובתחום הייחודי של שימור פוריות, מעבדת שימור פריון מתקדמת, אחיות פריון מנוסות ועובדת סוציאלית.

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבנין מרפאות, קומה 1
שעות פעילותימים א'- ה' בין השעות 8:00-15:00
דואר אלקטרוני[email protected]