נגישות

המחלקה לגריאטריה שיקומית הר הצופים

מחלקת גריאטריה שיקומית

המחלקה לגריאטריה שיקומית במרכז הרפואי הדסה הר הצופים מתמחה בטיפול שיקומי בגיל הזקנה. החשיבות של מומחיות בגריאטריה לטיפול באנשים זקנים נובעת מהייחוד של הפיזיולוגיה והתחלואה של אנשים בגיל זה, בעיקר לאור השינויים שהם עוברים. בשל כך, שיקום האוכלוסייה הגריאטרית נעשה במרכז הרפואי הדסה הר הצופים על ידי צוותים רפואיים ופרא רפואיים שונים שרכשו גישה, מיומנות ומקצועיות ייחודיים הנדרשים לטיפול באנשים בגיל הזקנה.

בשל כך, שיקום האוכלוסייה הגריאטרית נעשה במרכז הרפואי הדסה הר הצופים על ידי צוותים רפואיים ופרא רפואיים שונים שרכשו גישה, מיומנות ומקצועיות ייחודיים הנדרשים לטיפול באנשים בגיל הזקנה.

המחלקה לגריאטריה שיקומית בהדסה הר הצופים עוסקת במצבים מגוונים בהם חלה ירידה תפקודית וירידה באיכות החיים של המטופלים, וזאת על מנת לשפר את התפקוד ושיפור איכות החיים של המטופלים, תוך השגת מטרות אפשריות בפרק זמן מהיר יחסית. השיקום באשפוז במחלקה מוגדר כשיקום ״אינטנסיבי״ ולעתים השיפור המושג במחלקה מהווה צעד ראשון במהלך ממושך של שיפור הנמשך בקהילה.

הגדרת משך האשפוז במחלקה נקבעת על ידי צוות מקצועי, לפי מידת השיפור של המטופלים, ובהתאם ליכולת ולהתקדמות של המטופל בהגיעו למטרות שנקבעו.

מחלקות ומרפאות

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין השיקום
שעות פעילותיש לוודא את זמני הפעילות במרכז לזימון תורים
טלפון02-5844474
פקס02-5829113