נגישות

הרופאים הטובים בישראל - רשימת פורבס

המשובחים שלנו! 

מעל 160 רופאות ורופאים מהמרכז הרפואי הדסה מכל תחומי הרפואה - נבחרו לרשימת הרופאים הטובים ביותר של מגזין ״פורבס״ היוקרתי! 

פרופ׳ יורם וייס, מנכ״ל הדסה: ״בעת הזו, כאשר מדיי יום אנו מצילים חיים ודואגים לשיקומם של פצועי המלחמה, אנו גאים בכל צוותי הדסה מכל הסקטורים, אשר כולם ככולם מהווים חוד החנית של מערכת הבריאות במדינת ישראל. 

הרופאות והרופאים אשר נבחרו לרשימה והקולגות שלהם מהדסה מסבים לנו גאווה אמיתית ומקיימים את חזוננו - להעניק את הרפואה המצויינת של הדסה לכל הבא בשערי בתי החולים שלנו״. 

ואלו הם:


ד"ר שרון שגיא אסי - מנהלת תכנית ההתמחות לשיקום הפה, מומחית בשיקום הפה ושיקום הפנים - בשער המגזין

פרופ' הוברט אילה - מנהלת היחידה לגידולים במערכת העיכול, מכון שרת לאונקולוגיה

ד"ר ויגודה מרק - מנהל היחידה לרדיותרפיה ערמונית וגידולי מערכת השתן והמין; מכון שרת לאונקולוגיה

פרופ' פרץ יבלונסקי - תמר רופאה בכירה, מכון שרת לאונקולוגיה

פרופ' נחושתן חובב - רופא בכיר במחלקה לאונקולוגיה, מומחה בסרטן ריאה וגידולים של מערכת השתן והכליה

ד"ר פאלוך שמעון שני - מנהלת היחידה לאונקולוגיה של השד

פרופ' פופובצר אהרון - מנהל מכון שרת לאונקולוגיה, מומחה לאף אוזן גרון רדיותרפיה ואונקולוגיה, מומחה בסרטן ראש צוואר, עור ובלוטת התריס

פרופ' רוטנברג יקיר -  מנהל יחידת אשפוז אונקולוגי

פרופ' גפרית עפר - מנהל המחלקה לאורולוגיה

פרופ' דובדבני מרדכי - מנהל היחידה לאנדואורולוגיה וריסוק אבנים, סגן מנהל המחלקה לאורולוגיה

פרופ' הידש גיא - מנהל היחידה לאורולוגית ילדים

ד"ר יוטקין ולדימיר - מנהל היחידה לאורולוגיה אונקולוגית

פרופ' לנדאו יחזקאל - רופא בכיר ביחידה לאורולוגית ילדים

פרופ' פודה דב - מומחה באורולוגיה, טיפולים וניתוחים בשלפוחית השתן, הערמונית, האשכים, ומערכת המין של הגבר

פרופ' מושיוב רמי - מנהל המחלקה לאורתופדיה, מומחה בטראומה אורתופדית

פרופ' הרשקו אלון - מנהל מחלקת פנימית ג'

פרופ' דרזנר פולק רבקה - מנהלת המחלקה לאנדוקרינולוגיה ומטבוליזם, מומחית באנדוקרינולוגיה ומחלות עצם מטבוליות

פרופ' לב לייבוביץ' גיל - מנהל יחידת הסוכרת

פרופ' מוסנזון עופרי - מנהלת המרכז למחקר קליני, היחידה לסוכרת, המחלקה לאנדוקרינולוגיה ומטבוליזם, האגף הפנימי

ד"ר דנו יצחק - רופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צואר

ד"ר לנדאו זמר טלי - אחראית תחום הפרעות קול ובליעה, רופאה בכירה, מומחית לכירורגית אף אוזן גרון,מומחית על לניתוחי גרון ושיקום קול

פרופ' מיינר ורדיאלה - מנהלת המרכז לגנטיקה קלינית

ד"ר באומן דבורה - רופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות, מנהלת מרכז בת עמי, לשעבר יו"ר החברה הישראלית לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות

פרופ' בז'זינסקי אמנון - מנהל מרפאת גיל המעבר בהדסה

ד"ר דיאור אורי - מנהל היחידה לאנדומטריוזיס וכירורגיה גניקולוגית וסגן מנהל מחלקת נשים ויולדות

פרופ' פרי תמר - מנהלת המחלקה לגינקואונקולוגיה

פרופ' שויקי דוד - מנהל אגף נשים ויולדות

פרופ' רייף שמעון - מומחה לרפואת ילדים, ולגסטרואנטרולוגיה בילדים

ד"ר אבני בתיה - מנהלת אשפוז יום מח עצם

פרופ' גולדשמיד נטע - מנהלת אשפוז יום המטולוגיה

ד"ר גריסרו סיגל - מנהלת יחידת אשפוז מבוגרים השתלת מח עצם

פרופ' סטפנסקי פולינה - פרופ' מן המניין, מנהלת מחלקת השתלות ואימונותרפיה של הסרטן

פרופ' פלטיאל אורה - רופאה בכירה במחלקה להמטולוגיה, מנהלת שירות המחקר באפידמיולוגיה קלינית

פרופ' רונד דבורה - חוקרת במחלקה להמטולוגיה, לשעבר מנהלת היחידה להמפרזיס טיפולית

פרופ' גינוסר יהודה - מנהל היחידה להרדמה אם וילד

פרופ' פיזוב ראובן - מנהל אגף ההרדמה

ד"ר זגייר דיאא' - מומחה בכירורגיה כללית וכירורגית ילדים, מנהל יחידת כירורגיה לפרסקופית ילדים

פרופ' מינץ יואב -  מנהל היחידה לכירורגיה של הושט והקיבה

פרופ' מיקלוש באלה - מנהל יחידת הטראומה וכירורגיה דחופה

פרופ' פיקרסקי אלון -  מנהל האגף הכירורגי בהדסה, מנהל המחלקה לכירורגיה ומנהל היחידה לכירורגיה קולורקטלית בהדסה עין כרם

פרופ' מרגוליס אלכס - מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ד"ר כהן אדיר - רופא בכיר במחלקה לכירורגית פה ולסת, מנהל המרפאה למפרק ולסת

פרופ' כספ-כספי נרדי - מנהל המחלקה לכירורגיה פה פנים ולסתות ושחזורי פנים ולסתות. מומחה בכירורגיה משחזרת של ראש צוואר, ניתוחים אורתוגנטיים, ניתוחים לתיקון מומים ועיוותי פנים ושתלים דנטאליים

פרופ' ניצן דורית - רופאה בכירה בתחום כירורגיית פה, פנים ולסתות

ד"ר אברבוך דיאנה - מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים

ד"ר אולשטיין-פופס קרן - מנהלת מרכז הנסן (צרעת), מומחית לרפואת איידס

פרופ' אנגלהרד דן - מומחה לרפואת ילדים ומחלות זיהומיות בילדים, לשעבר מנהל מחלקת ילדים

ד"ר ג'ייקוב הרולד - מנהל היחידה לאנדוסקופיה מתקדמת, מומחה בזיהוי מוקדם והסרה אנדוסקופית של גידולים בדרכי העיכול ואנדוסקופיה טיפולית של דרכי מרה ולבלב

פרופ' שובל דניאל - רופא בכיר במכון הכבד, לשעבר מנהל היחידה למחלות כבד

ד"ר ינאי נילי - מומחית רפואת נשים מיילדות ואולטרה סאונד

פרופ' ישראל צבי - מנהל היחידה לנוירוכירורגיה תפקודית

פרופ' כהן חוסה - מנהל המערך לצנתורי צוואר ומוח, פרופסור מן המניין בנוירוכירורגיה ונוירו רדיולוגיה פולשנית

פרופ' ארגוב אביזוהר - רופא בכיר במחלקה הנוירולוגית, מומחה במחלות נוירומוסקולריות

פרופ' ארקדיר דוד - מנהל יחידת פרקינסון והפרעות תנועה

פרופ' גוטקין מרק - מנהל יחידת עצב שריר

פרופ' וקנין-דמבינסקי עדי - מנהלת היחידה לאישפוז נוירולוגי

פרופ' לוסוס אלכסנדר - מנהל היחידה לנוירואונקולוגיה, מכון שרת

פרופ' לקר רונן - מנהל היחידה לטיפול בשבץ

פרופ' קרוסיס דימיטריוס - פרופסור מן המניין, מנהל היחידה לנוירואימונולוגיה והמרכז לטרשת נפוצה, מומחה לנוירולוגיה ונוירואימונולוגיה

פרופ' בן-דב עידו - מנהל מחלקת פנימית , מומחה בנפרולוגיה ולחץ דם

פרופ' רמות יובל - רופא בכיר במחלקת עור ומין

ד"ר חמו יצחק - רופא בכיר במחלקת עיניים

פרופ' סלומון אבי - מנהל שירות הקרנית, מערך העיניים, המרכז הרפואי הדסה עין כרם. מומחה לניתוחי תשבורת (הסרת משקפיים בלייזר) בהדסה ובמרכז "עין טל-הדסה".

פרופ' פאר יעקב - רופא בכיר, לשעבר מנהל מערך העיניים המרכז הרפואי הדסה

פרופ' פרוכט-פרי יוסף - מומחה לטיפולי קרוסליניקינג, מנתח ומומחה בכיר למחלות קרנית ולחמית במרכז עין טל

פרופ' בן-יהודה אריה - מומחה במחלות פנימיות ובגריאטריה, מנהל האגף הפנימי ומנהל היחידה לגריאטריה ואשפוז יום פנימית

פרופ' לייטרסדורף ערן -  מנהל היחידה לטרשת העורקים

פרופ' סבירי-סרוסי סיגל - מנהלת המחלקה לטיפול נמרץ פנימי

פרופ' גוטסמן ישראל - מומחה בקרדיולוגיה, מכון הלב

פרופ' גילון דן - מנהל קרדיו אונקולוגיה , המחלקה לקרדיולוגיה

פרופ' דורסט רונן - מנהל היחידה לקרדיולוגיה מותאמת אישית

פרופ' לוריא דוד - מנהל יחידת הפרעות קצב לב וקוצבים

פרופ' נפרסטק יעקב - מומחה בראומטולוגיה, אימונולוגיה ופנימית

ד"ר פלג חגית - מנהלת היחידה לראומטולוגיה, האגף לרפואה פנימית

פרופ' ברקמן נוויל - מנהל מכון הריאה, מומחה במחלות ריאה

פרופ' ואן-הרדין ורנון - מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי

פרופ' שפרינגר חיים - רופא בכיר באגף הילדים הדסה, לשעבר מנהל יחידת ריאות ילדים

ד"ר אלתרמן מיכאל - רופא בכירה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות

ד"ר פרידמן עדי - מנהל מרכז לכירורגיה ארטרוסקופית וטיפול בפציעות ספורט, המחלקה לכירורגיה אורטופדית

פרופ' קפלן ליאון - מנהל היחידה לניתוחי עמוד שדרה, המערך האורטופדי

פרופ' הוכנר דרורית - רופאה בכירה ומומחית למחלות נשים ומיילדות, לשעבר מנהלת מחלקת נשים ויולדות 

פרופ' לב-שגיא אחינעם - רופאה בכירה במחלקת נשים

ד"ר לביא יובל - מנהל מחלקת נשים ויולדות, ומנהל היחידה לאורוגינקולוגיה

ד"ר לוריא מיכל - מנהלת המרכז לבריאות מינית בהדסה הר הצופים, רופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות

ד"ר אזולאי דניאל - מומחה בגריאטריה וטיפול תומך, מנהל השירות הפלאיטיבי

ד"ר גרינבוים רונית - מנתחת בכירה במחלקה לכירורגיה כללית ומנהלת היחידה לניתוחים בריאטריים

ד"ר ולסקי דן - מנהל היחידה לרפואת העובר ואולטרה-סאונד במחלקת נשים ויולדות

פרופ' בורשטיין מיכאל - יו"ר לשעבר של החברה ליתר לחץ-דם בישראל, מרפאת לחץ דם, מחלקה פנימית

ד"ר אברבוך אדוארד - מנהל שירות מחלות עיניים הדסה הר הצופים

ד"ר דקל יעל - מנהלת תחום אוקולופלסטיקה , סגנית מנהלת בית חולים

פרופ' מושקט מרדכי - מנהל מחלקה פנימית

ד"ר אלקלעי אהרון - מנהל היחידה הקרדיולוגית

פרופ' ברקון יעקב - מנהל מחלקת ילדים. ראומטולוג ילדים, מומחה לאלרגיה ואימונולוגיה

פרופ' פולדש יוסף - מנהל המרכז לאוסטיאופורוזיס

פרופ' מינר זאב - מומחה ברפואה פיזיקלית ושיקום, מנהל המרפאה הנוירוגריאטרית וזיכרון, רופא בכיר במחלקת שיקום

ד"ר צנטר ז'אנה - רופאה בכירה במחלקה לרפואה פיזיקלית ושיקום, אחראית תחום EMG וטיפול בספסטיות

פרופ' שוורץ איזבלה - מנהלת מחלקת שיקום, מנהלת מעבדת תנועה והליכה, מנהלת מרכז מתמחה לנפגעי פוסט פוליו

ד"ר זיק אביעד - רופא בכיר במחלקה לאונקולוגיה

פרופ' לוריא שי - מנהל היחידה לכירורגיה של היד

פרופ' ליברגל אירי - מנהל האגף לרפואת השלד, מומחה בטראומה אורתופדית מורכבת ובהחלפת מפרקים

ד"ר ספרן אורי - מנהל היחידה לאורתופדיה של הכתף

פרופ' יובל טל - מנהל היחידה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית, מנהל היחידה לבריאות העובד מזכיר האגודה הישראלית לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית

פרופ' גיליס דוד - רופא ילדים בכיר במחלקת ילדים, מומחה באנדוקרינולוגיה בילדים

פרופ' גלסברג סימונה - מנהלת היחידה לגידולים נוירואנדוקריניים ומרכז מצויינות אירופאי , המחלקה לאנדוקרינולוגיה ומטבוליזם

פרופ' גרוס דוד - מומחה בגידולים נוירואנדוקריניים

פרופ' אלישר רון - מנהל האגף לניתוחי ראש-פנים-צוואר וכירורגיה משחזרת, מנהל מחלקת אא"ג וניתוחי ראש-צוואר

פרופ' גרוס מנחם - מנהל יחידת אף אוזן וגרון ילדים

ד"ר וינברגר ג'פרי - מנהל יחידת גידולי ראש צוואר

ד"ר קאופמן-יחזקאלי מיכל - מנהלת תוכנית שתל שבלול, מומחית א.א.ג וניתוחי ראש צוואר, ניתוחים לשיקום שמיעה

ד"ר דאום חגית - רופאה בכירה במחלקה לגנטיקה, מנהלת השירות לאבחון גנטי טרום לידתי

ד"ר הראל תמר - מנהלת השרות לגנטיקה של הילד, המחלקה לגנטיקה ומחלות מטבוליות

פרופ' וילשנסקי מיכאל - מנהל יחידת גסטרואנטרולוגיה ילדים

פרופ' בן-יהודה דינה - מנהלת האגף ההמטולוגי

פרופ' גת משה - מנהל המחלקה להמטולוגיה

ד"ר לביא דוד - רופא במחלקה להמטולוגיה

פרופ' קליש יוסף - מנהל יחידת הקרישה, המחלקה להמטולוגיה

פרופ' דוידסון אליעד - מנהל היחידה לשיכוך כאבים, לשעבר יו"ר האגודה הישראלית לכאב

פרופ' אבן-טוב פרידמן סמדר - מנהלת המחלקה לנאונטולוגיה

פרופ' בר עוז בנימין - גימלאי חוקר בהדסה

פרופ' אלוייס תניר - מנהלת מערך השד והמחלקה לכירורגית שד

פרופ' יודסין רפאל - מומחה בכירורגית ילדים, רופא בכיר במחלקת כירורגית ילדים

ד"ר פרומן עמוס - מנהל המחלקה לכירורגית ילדים

ד"ר כרמלי רון - מנהל המחלקה לכירורגית כלי דם

ד"ר ליפיי דיאמנט אלכסנדר - מנהל היחידה לכירורגית לב מבוגרים

ד"ר זאבי איתי - רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פה ולסתות

ד"ר אלינב הילה - מנהלת מרכז האיידס, המחלקה למיקרוביולוגיה קלינית ומחלות זיהומיות

ד"ר הרשקוביץ טיבריו - רופא בכיר במכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד

פרופ' יגל שמחה - רופא בכיר באגף למילדות וגניקולוגיה, מומחה למילדות וגניקולוגיה, אולטרהסאונד מילדות

פרופ' לאופר נרי - רופא בכיר, ביחידה להפריה חוץ גופית נשים ויולדות

ד"ר רוזנטל גיא - מנהל היחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי, מומחה בחבלות ראש

פרופ' שושן יגאל - מומחה בניתוחים של גידולי מוח ורדיוכירורגיה סטראוטקטית ,רופא בכיר במחלקה לנוירוכירורגיה

ד"ר אקשטיין דנה - מנהלת המחלקה לנוירולוגיה ומרכז האפילפסיה

ד"ר בלוך אהרון - מנהל יחידות הדיאליזה, רופא בכיר במחלקה לנפרולוגיה ויתר לחץ דם

פרופ' דרניצקי-אלהלל מיכל - מנהלת המחלקה לנפרולוגיה ויתר לחץ דם

ד"ר צוקרט קרן - מנהלת השרות לטיפול במושתלי כליה

פרופ' זלוטוגורסקי אברהם - רופא בכיר, מומחה למחלות עור

ד"ר ליבוביץ ורה    

ד"ר עאמר רדגונד - מנהלת שירות אובאיטיס (מחלות הענבייה), מחלקת עיניים

פרופ' ענתבי אירן - מומחית ברפואת עינים ילדים ופזילה, מנהלת המרכז לרפואת עיניים לילדים

פרופ' סטרכילביץ' יעקב - מנהל המחלקה למיקרוביולוגיה קלינית ומחלות זיהומיות

פרופ' קרקו יוסף - מנהל היחידה לפרמקולוגיה קלינית באגף לרפואה פנימית

פרופ' אמיר עופר - מנהל המערך הקרדיולוגי

פרופ' בארי רונן - מנהל היחידה לקרדיולוגיה אבחנתית, מערך הלב

ד"ר גברי שגיא - מנהל מחלקת קרדיולוגיה ילדים, מומחה על לקרדיולוגיה התערבותית בילדים ומבוגרים עם מומי לב מולדים.

ד"ר צפת דנה - מנהלת המרכז לבריאות לב האישה

פרופ' כרם איתן - רופא בכיר באגף לרפואת ילדים, לשעבר מנהל אגף הילדים

ד"ר רייטר יואל - רופא בכיר במחלקת ילדים , אחראי על מעבדת השינה בהדסה

פרופ' אפרמיאן דורון - מנהל המחלקה לרפואת הפה, סדציה ודימות, סגן דיקן

פרופ' גולדשטיין משה - מומחה לפריודונטיה, רופא בכיר במחלקה לפיריודונטיה

ד"ר גלייכר חגית - רופאת שיניים במחלקה לרפואת שיניים לילדים

פרופ' דוידוביץ אסתי - רופאת שיניים במחלקה לרפואת שיניים לילדים

פרופ'  וילנסקי אסף - מומחה למחלות חניכיים ושתלים, רופא בכיר במחלקה לפריודונטיה, המרכז הרפואי הדסה והאוניברסיטה העברית. מנהל וחוקר ראשי במעבדה לחקר מחלות חניכיים ומחלות סביב שתלים ושיניים.

ד"ר חביב ירון - מנהל מרפאת כאב פנים ולסתות, במחלקה לרפואת הפה

ד"ר כלב-אילוז - מריםמומחית לשיקום הפה

ד"ר ממבר אוולין - מדריכה בכירה במחלקה לרפואת שיניים לילדים

ד"ר סרנה שירה - רופאת שיניים בכירה במחלקה לרפואת שיניים לילדים, מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער

פרופ' צ'אושוסטלה - מנהלת מחלקת האורתודונטיה וסגנית דיקן לפיתוח אקדמי ויחסים בינלאומיים בפקולטה לרפואת שיניים.

פרופ' צדיק יהודה - אחראי המרפאה לרפואת הפה לחולים המטולוגים ואונקולוגים

ד"ר רוזנפלד פטר - רופא שיניים במחלקה לשיקום הפה

פרופ' רם דיאנה - מומחית ברפואת שיניים לילדים, ומנהלת המחלקה לרפואת שיניים לילדים

פרופ' שטבהולץ - אילה רופאה בכירה במחלקה לפריודנטיה, מומחית למחלות חניכיים ושתלים במחלקה לפריודונטיה

פרופ' שמידט עמי - מומחה לשיקום הפה, ביה"ס לרפאות שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה

ד"ר שרון אלדד - רופא מומחה לשיקום הפה, מנהל היחידה לשיקום הפה

ד"ר עופרן יונה - רופאה במחלקת השיקום

ד"ר אור עומר - מומחה לגידולי שלד ומחלות מטבוליות של העצם, מנהל היחידה לאורתופדיה אונקולוגית ומחלות עצם מטבוליות

פרופ' וייל יורם - מנהל היחידה לטראומה אורתופדית

ד"ר כהן דותן - מנהל שירות דימות הלב

ד"ר לב-כהן נעמה - מנהלת יחידת MRI גוף, יו"ר החוג לדימות הבטן

ד״ר עמיר ויסמן - מומחה בטיפולי שורש מהמחלקה לאנדודונטיה