יחידת הסוכרת
צוות יחידת הסוכרת בהדסה מתמחה בטיפול במבוגרים הסובלים מסוכרת סוג 1, סוכרת סוג 2 או סוכרת הנגרמת מגורמים נדירים.
היחידה כוללת צוות של רופאים, דיאטניות ואחות סוכרת עם ניסיון עשיר בטיפול בסוכרת. הצוות מיומן בשימוש ופענוח נתונים ממשאבות אינסולין וממדי סוכר רציפים למיניהם
יחידת הסוכרת מפקחת על הטיפול בחולי סוכרת בבית החולים, אחראית על בניית ויישום פרוטוקולים המתייחסים לטיפול בחולי סוכרת מאושפזים (כמו גם פרוטוקולים ייחודיים לחולים המתאשפזים עם משאבות אינסולין) וכן מעקב לפני ואחרי ניתוחים של חולי סוכרת. היחידה מקיימת תוכניות ומפגשי הכשרה לצוותים הרפואיים והסיעודיים של בית החולים.
רופאים:
פרופ' גיל ליבוביץ
ד"ר אביבית כהן
ד"ר עופרי מוסנזון
דברים שכדאי לדעת שכדאי לדעת
הנחיות להזרקה בעט אינסולין (עברית)הנחיות להזרקה בעט אינסולין (אנגלית)הנחיות להזרקה בעט אינסולין (ערבית)הנחיות להזרקה בעט אינסולין (רוסית)כף רגל סוכרתית – מידע למניעת התפתחות המחלה (עברית)כף רגל סוכרתית – מידע למניעת התפתחות המחלה (ערבית)כף רגל סוכרתית – מידע למניעת התפתחות המחלה (רוסית)כף רגל סוכרתית – מידע למניעת התפתחות המחלה (אנגלית)זיהוי וטיפול בהיפוגליקמיה (ירידה ברמת הסוכר בדם)
הדסה כאן בשבילכם
שעות פעילותיום א' 08:30-14:00. יום ד' 08:30-14:30.
זימון תורים02-5842111