נגישות

מרפאת טרום ניתוח הדסה עין כרם

מרפאת טרום ניתוח

מרפאת טרום ניתוח

מרפאת טרום ניתוח בהדסה עין כרם מבצעת כ-6000 הערכות וייעוצים לפני ניתוח בשנה, וזאת כדי שההרדמה בכל ניתוח תהיה מיטבית. במרפאה מוערכים מטופלים לקראת ניתוחים מתוכננים מראש, על מנת לאפשר הכנה מיטבית לקראת הניתוח.

מרפאת טרום ניתוח

המרפאה יכולה להזמין בדיקות נוספות וייעוצים לפי הצורך, צוות המרפאה יתאים לכל מטופל את הטיפול התרופתי לקראת הניתוח, יעריך הסיכון הניתוחי וההרדמתי ויספק הסברים למטופל על התהליך שהוא יעבור. חולים שצפויים לעבור הליך מסובך ומורכב במיוחד נבדקים אצל מרדים בכיר.

הנחיות למטופל/ת

לאחר קבלת הפנייה, המטופל מוזמן להגיע למרפאה הטרום ניתוחית להכנה והדרכה לקראת הניתוח שיעבור. את התור למרפאה יש לקבוע במערכת זימון התורים של המרפאה הטרום ניתוחית.

מה צריך להביא לביקור במרפאה?

תעודת זהות

טופס הפנייה לאשפוז

תוצאות בדיקות שהתבקשת לבצע על ידי הרופא (כגון: בדיקות דם, אק"ג, צילומי רנטגן, C.T, MRI, U.S, מיפויים ועוד). רצוי להביא תקליטורים של הבדיקות

מכתב סיכום מרופא משפחה, הכולל אבחנות קודמות, אשפוזים בעבר, מחלות ורשימת תרופות עדכנית

סיכומי אשפוזים קודמים שבוצעו בבתי חולים אחרים (במידה והיו)

התחייבות למרפאה הטרום ניתוחית. באם אין יש להצטייד באמצעי תשלום אחר (המחאה או כרטיס אשראי)

התחייבות נוספת לאשפוז.

חייל – יש לדאוג לאסמכתא תקציבית מיחידתך

ילד מתחת לגיל 18 חייב בליווי הורה

במידה ולמטופל יש אפוטרופוס עליו להגיע למרפאה ולהביא איתו את כתב המינוי.ביקור במרפאה הטרום ניתוחית אינו היום בו יתבצע הניתוח ולכן אין צורך להגיע בצום. אורך הביקור הוא כ-3 שעות.

מה קורה ביום הביקור במרפאה?

הביקור במרפאה הטרום ניתוחית אורך מספר שעות לכן יש לפנות לו את כל היום. מומלץ להביא ספר, תשחצים ומוסיקה. לרשותכם יעמדו טלוויזיה, עיתונים וספרים, מתקן מים ותה.במהלך היום תעבור כמה שלבים שיבטיחו כי תגיע מוכן ככל האפשר לניתוח:

רישום במשרד קבלת חולים והפנייה למרפאה.

קבלה על ידי מזכירת המרפאה ופתיחת תיק.

קבלה רפואית על ידי רופא המחלקה המנתחת: הרופא יסביר לך על מהלך הניתוח ויענה על כל שאלה.

הערכה על ידי רופא מרדים: הרופא ייעץ על סוג ההרדמה, ייתן הסבר ויענה על שאלות בכל הנוגע לתהליך ההרדמה.

קבלה סיעודית והדרכה לניתוח על ידי אחות המרפאה.בסיום תהליך ההכנה האחות שקיבלה והדריכה אותך תוודא כי התהליך בוצע בשלמותו, שלא חסרים אישורים ובדיקות, תיתן מענה לשאלות נוספות ותשחרר את המטופל/ת לביתו/ה.

לאחר הביקור במרפאה הטרום ניתוחית

ביום שלפני הניתוח עצמו, בשעות הצהרים, המחלקה/ מתאמת/ מזכירה יצרו עמך קשר על מנת להסביר לך לאן להגיע לניתוח ובאיזו שעה. במידה ותאריך הניתוח אינו ידוע, הרופא המפנה ייצור עמך קשר ויעדכן אותך לגבי מועד הניתוח.חשוב להדגיש כי מועד הניתוח נקבע לפי סדר עדיפות רפואית.צוות המרפאה הטרום ניתוחית עומד לשירותך מרגע ההפניה לניתוח ועד ליום הניתוח עצמו, ונשמח לענות על כל שאלה או פניה.

דברים שכדאי לדעת

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבבניין דוידסון קומה 0
שעות פעילותראשון-חמישי: 8:00-15:00
טלפון02-6779580

טלפון שני 02-6779449
זימון תורים 02-5842127
פקס02-6779578
דואר אלקטרוני[email protected]