נגישות

הפריה חוץ גופית - In Vitro Fertilization

יחידת ההפריה החוץ גופית בעין כרם פועלת מאז שנת 1982, מהראשונות בארץ שביצעה טיפולי IVF. ביחידה עובד צוות רפואי מיומן ומנוסה שהיה מן החלוצים בתחום הטיפול בהפריה חוץ גופית בארץ ובעולם.

הפריה חוץ גופית - IVF

סוגי הטיפולים ביחידה:

ביחידת IVF בהדסה עין כרם ניתנים הטיפולים החדשניים ביותר בתחום. הטיפולים כוללים הזרקה של תא זרע בודד לביצית (ICSI), החשת ההנצה של הבלסטוציסט, אבחון גנטי טרום ההשרשה, הפקת תאי זרע מהאשך, מיון תאי זרע להפריה (IMSI), וכן תוכנית תרומת ביציות ושימור פוריות בין אם מסיבה רפואית ובין אם מבחירה של המטופלת

ליחידת IVF בהדסה עין כרם יש מעבדה חדישה בעלת האמצעים המתקדמים ביותר בתחום הפוריות. היא נחשבת לאחת המעבדות הטובות ביותר בישראל. אנו ביחידה עושים הכל על מנת להעניק טיפול אישי למטופלות מתוך הכרה כי השקט הנפשי במהלך הטיפולים יסייע להגיע למטרה של קליטת הריון ולידת ילד בריא.

נתונים על יחידת IVF בהדסה עין כרם:

מידי שנה נולדים מעל 250 ילדים לאימהות שטופלו ביחידה. שיעור ההריונות לניסיון טיפולי בו בוצעה החזרת עוברים נמצא תלוי בגיל האישה לפי הנתונים הבאים:

נתונים על יחידת IVF בהדסה עין כרם
( נכון לשנת 2020 )

שיעורי ההריונות ביחידה הם גבוהים יותר מהמדווח בממוצע הארצי. זהו פועל יוצא של ניסיון רב שנים, צוות מיומן ואיכפתי, הענקת סעד נפשי לכל מטופלת שמבקשת זאת, מעבדה מתקדמת עם עובדים מיומנים ומתן טיפול אישי לכל אחת ואחת הפונה אלינו.

צוות היחידות נכון לענות על כל שאלה שתתעורר לפני הטיפול ובמהלכו, ואנו נעשה כל מאמץ כדי להביא להצלחת הטיפול אותו אתן עוברות.