נגישות

הכירו את שירי וינד-קרן, נשואה ואמא לשלושה.

זה כבר כמעט שני עשורים ששירי נמצאת איתנו ומה היא לא חוותה כאן?

בין מטופלת למטופלת, עצרנו את שירי לשאלון קצר כדי לשמוע קצת על התפקיד שלה ואיך זה להיות מיילדת בהדסה. לנו היה כיף

1. כמה זמן את מיילדת?

אני מיילדת כבר 17 שנה פה בהר הצופים, לפני זה הייתי אחות פנימית. אני מאוד אוהבת

את המקום ומחוברת אליו. האדרנלין בתפקיד מחייה אותי כל פעם מחדש. אומרים עליי שאני "מכורה ללידות" - ממש לא יכולה לסיים משמרת ולהעביר את היולדת שלי הלאה. זה עושה לי טוב וליולדת טוב/ יש הרבה יולדות שיילדתי יותר מפעם אחת.

2. מה הדבר שהכי מספק אותך בעבודה?

להיות חלק מהחוויה של משפחה, אולי בדבר הכי מרגש בחיים, ממש נגיעה בבריאה

3. מה החוויה הכי מרגשת שחווית בתור מיילדת?

כל לידה מרגשת אותי מאוד. לפעמים מגיעות יולדות שאני מכירה מהעבר, שהייתה להן לידה מורכבת והן זוכרות אותך כאיזו קרן אור ומבקשות שתהיי איתן שוב, זה שיא השיאים!

4. וקצת "juice"... זוכרת מקרה הזוי שקרה לך במהלך לידה?

הייתה לי יולדת שלא כל כך מצאה את עצמה ורצתה שיהיה כמה שיותר טבעי. בסוף היא לדה מתחת למיטה. חוץ מזה פעם הייתי בקבלה והגיעה יולדת ואומרת לי ״בייבי" ואני ישר רואה זוג רגליים יוצאות החוצה.

5. יש סיפור או יולדת שאת זוכרת במיוחד?

ממש לפני כמה דקות יצאתי מלידה של יולדת שלי שזו הלידה הרביעית שאני מיילדת אותה. היא לא מסכימה ללדת אם אני לא איתה. זה מלחיץ קצת לקראת התאריך כי אני לא יודעת איפה זה יתפוס אותי, אבל אני מנסה להתגמש, והנה - לידה רביעית שזה הצליח.

6. ומניסיון רב שנים, מה ה-טיפ שלך ליולדות?

מאוד חשוב שתקפידי על הרגשת תנועות העובר. להתכונן לפני הלידה, זה בסדר גמור למשוך צירים בבית אבל חשוב לדעת מתי כן כבר צריך להגיע. בהקשר הזה אפשר ממש להתקשר אלינו. אנחנו זמינות 24/7 במחלקה.

7. לסיום, מה אנשים לא יודעים עלייך?

אני קיבוצניקית, וחלום שלי ליילד מישהי שתזדקק לי ככה מחוץ לבית החולים. נגיד בפקק בכביש 1 פתאום יקראו למיילדת ואני אהיה שם.