נגישות

היחידה לטיפול תומך בבית (הוספיס בית) הדסה הר הצופים

היחידה לטיפול תומך בבית (הוספיס בית)

ביחידה לטיפולי בית של המרכז לטיפול תומך במרכז הרפואי הדסה הר הצופים, מלווים מטופלים עם מחלות קשות בסביבתם הטבעית. צוות היחידה מתמחה בהנגשה של טיפול בבית גם כאשר המצב הרפואי מורכב ודורש טיפול תרופתי ומכשור רפואי.

המסגרת המתאימה לסיוע ביחידה לטיפול תומך בבית היא כשיחד עם המטופל, ישנו מטפל עיקרי תחת אותה קורת גג, ושהמטופל מעוניין להישאר במסגרת ביתית. הטיפול ניתן למתגוררים בירושלים, מעלה אדומים ואיזור מבשרת ציון.

צוות רב מקצועי הכולל רופא, אחות ועו״ס מגיע לבית המטופל לפי צורך ולפי תכנית טיפול שהותאמה אישית לפי צרכיו. הצוות לטיפול תומך בבית שם לו למטרה לחסוך למטופל ביקורים רבים בחדר מיון, ואשפוז מיותר. לשם כך, הצוות המטפל נעזר באומדן מקצועי ובביצוע פעולות רפואיות וסיעודיות רבות בבית (כגון מתן נוזלים, זריקות, שטיפת וריד מרכזי (פורט או פיקליין), קטטר, ניקור בטני) שמייתרים את ההגעה לבתי החולים. צוות היחידה לטיפול ביתי מתמחה באיזון תסמינים (סימפטומים) ועובד בצמוד לצוות המחלקה לטיפול תומך.

אם מי מיקירכם חולה במחלה קשה ואתם רוצים להמשיך לטפל בו במסגרת ביתית, אך זקוקים לעזרה מקצועית חומלת וזמינה, צרו קשר עם המרכז לטיפול תומך לצורך תיאום הערכה של היחידה לטיפול תומך בית.

הדסה כאן בשבילכם

שעות פעילותיש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים
טלפון02-5844682
פקס02-5844682