נגישות

פיזיותרפיה במרכז למחלות כרוניות בילדים הדסה עין כרם

פיזיותרפיה במרכז למחלות כרוניות בילדים

המרכז למחלות כרוניות בילדים של המרכז הרפואי הדסה הוא מרכז רב תחומי העוקב ומטפל בילדים ומתבגרים עם מחלות ותסמונות כרוניות שונות הממוקם בקמפוס הר הצופים. המרכז מהווה מקום ידידותי ונעים עם צוות רב תחומי עשיר בניסיון וידע, המסביר פנים לכל מטופל ומטופלת. במרכז זה תקבלו את הטיפול המיטבי עבור ילדכם ותזכו להתייחסות אישית ולהתקדמות מיטבית במצב התפקודי והרפואי של ילדכם.

הפיזיותרפיסטים במרכז למחלות כרוניות מהווים חלק מצוות רב תחומי הפועל במרכז זה והם בעלי ניסיון וידע רב ונרחב בתחום המחלות הגנטיות והכרוניות.

בהגיעם למרפאה עוברים המטופלים הערכה תפקודית המותאמת למצבם תוך התמקדות בליקויים הקשורים באבחנה הרפואית שלהם. ההערכה הפיזיותרפיסטית של כל מטופל/ת מתייחסת לליקויים בתחום ההתפתחותי, הנשימתי, במערכת התנועה ובמערכת השריר-שלד.

אנחנו דואגים שהמטופל/ת ומשפחתו/ה יקבלו המלצות לגבי טיפול הפיזיותרפיה הדרוש, כולל הדרכה לטיפול עצמאי שאפשר לבצע בבית לבד או בסיוע המשפחה. במקרה הצורך נצייד את המטופל/ת בהפניה לטיפולי פיזיותרפיה בקהילה. קיימת אפשרות לבצע מעקב וטיפול אצל הפיזיותרפיסטים במרכז למחלות כרוניות במידה ויש התחייבות כספית מתאימה מקופת החולים.