נגישות

פיזיותרפיה עוסקת בטיפול בליקויים הקשורים למערכת השריר והשלד במטרה לסייע למטופלים לחזור לחיים פעילים ועצמאיים ככל האפשר.

שיקום יום היא תוכנית שיקום רב-צוותית המעמידה לרשות המטופלים את הציוד, הידע והמקצועיות של צוות השיקום שלנו, תוך כדי חזרה לתפקוד מיטבי בסביבה הטבעית שלהם. גישתנו בטיפולי הפיזיותרפיה בשיקום יום היא לאתגר וללוות את המטופל/ת לתפקוד מרבי ולחזרה לחיי שגרה בבית, בסביבה ובקהילה מהר ככל האפשר לצד עידוד פעילות גופנית ואורח חיים בריא.

במסגרת טיפולי שיקום היום שלנו אנו מטפלים במטופלים עם מגוון רחב של אבחנות כמו אירועים מוחיים, פגיעות ראש לאחר תאונות דרכים, שברים מרובים ומורכבים, החלפות מפרק, אשפוזים מורכבים וממושכים, מחלות נוירולוגיות, קטיעות, תסמונות כאב מגוונות ועוד.

הטיפול בשיקום יום הוא רב-צוותי וכולל לפי הצורך גם טיפול ומעקב על ידי רופא שיקום, ריפוי בעיסוק, טיפול פסיכולוגי, קלינאית תקשורת ועובדת סוציאלית.

בכל יום אשפוז מוקדש לכל מטופל/ת טיפול פרטני קבוע מראש עם פיזיותרפיסט שמכיר אותו/ה. בטיפול נשתמש בשיטות טיפול שונות ומגוונות, במכשור מתקדם ולפי הצורך גם טיפול בבריכה הטיפולית. בנוסף אנו מעודדים את המטופלים להוסיף ולתרגל גם באופן עצמאי בחדר הכושר שלנו. לאחר סיום הטיפולים בשיקום יום ניתן להמשיך לתרגל בחדר הכושר הטיפולי במסגרת פרטית, להצטרף לקבוצה קיימת או לקבל טיפולי פיזיותרפיה פרטניים.

אנו מכירים בקושי שבתהליך השיקום הארוך והממושך, ולכן חשוב לנו שהטיפולים יהיו מאתגרים, מעניינים ומהנים!