נגישות

דף מידע לאישה המבקשת לעבור הפסקת הריון

מטופלת יקרה,

לקראת פנייתך לוועדה להפסקת הריון, ערכנו עבורך מידע אשר יספק לך פרטים רלוונטיים.

כדי להגיע לוועדה להפסקת הריון הנך מתבקשת לקבוע תור במרכז לזימון תורים, בטלפון: 02-5842111 וזאת על מנת לפתוח תיק. התורים נקבעים לימי ראשון וחמישי בין השעות 8-10 בבוקר.

עלות פתיחת תיק הינה 438 ₪ נכון להיום (במידה והפסקת ההיריון תאושר, יתכן והסכום יוחזר לך בהתאם למדיניות משרד הבריאות והזכאות. נא להצטייד במספר פקס או אי-מייל לשליחת האישור).

בבואך למרפאה עלייך להביא:

אולטרה-סאונד עדכני (של מומחה לאולטרה-סאונד או מכון אולטרסאונד מוסמך). בבדיקת האולטרסאונד חייבת להיות עדות להריון תוך רחמי (כלומר, לפחות עדות אחת לשק הריון עם שק חלמון). אין להגיע עם תמונות בלבד אלא גם פיענוח ופירוט הממצאים באולטראסאונד.

תוצאה של ספירת דם וסוג דם עדכנית

תעודת זהות כולל ספח

מכתב או כל חומר רפואי אם קיים, המעיד על מצבך הגופני/בריאותי או מצב העובר

אם הנך אישה נשואה, תדרשי להציג סיבה (בהתאם לחוק) להפסקת ההיריון (כגון חוות דעת רפואית המעידה על הצורך בהפסקת ההיריון) במרפאה תפגשי עם אחות, רופא, ועובדת סוציאלית (עו"ס).

עם תום פתיחת התיק ואיסוף הנתונים הנדרשים, תוכלי לשוב לביתך והטפסים יועברו לדיון בוועדה להפסקת הריון

בתום הדיון בוועדה, צוות המרפאה ידאג ליידע אותך וינחה אותך לגבי המשך טיפול

*עלות פתיחת התיק מתעדכנת מידי פעם ועל כן יתכנו שינויים במחיר.

אנו מאחלים לך הצלחה,

צוות מרפאת נשים הדסה עין כרם

הידע המופיע בפרסום זה נועד להשכלה בלבד, ואינו מהווה חוות דעת רפואית ובכל מקרה, אינו תחליף לייעוץ מקצועי רפואי. כל הזכויות שמורות להדסה © אין לצלם, להעתיק ולעשות כל שימוש מסחרי מבלי לקבל אישור בכתב מאת הדסה. החוברת מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך היא מיועדת לנשים וגברים כאחד (2021).