נגישות

המחלקה לפתולוגיה

המחלקה לפתולוגיה הדסה

המחלקה לפתולוגיה

המחלקה לפתולוגיה במרכז הרפואי הדסה מספקת שירות אבחוני בתחומי הפתולוגיה הניתוחית והביופטית (surgical pathology) ובציטולוגיה לשני בתי החולים של הדסה, וכן מבצעת נתיחת גויות לשם קביעת סיבת המוות.

על סמך הממצאים רופאי המחלקה לפתולוגיה מספקים אבחנה שתאפשר את המשך הטיפול או הבירור הרפואי. במחלקה ישנה יחידה לפתולוגיה של מחלות מולקולריות, המסייעת להערכה גנטית לסיכון משפחה למחלות תורשתיות. בנוסף מומחי המחלקה מספקים חוות דעת שנייה על בדיקות פתולוגיות שבוצעו במוסדות אחרים.

המחלקה לפתולוגיה בהדסה מצויידת בכל הציוד הדרוש לבצוע בדיקות ציטופתולוגיות, היסטופתולוגיות, היסטוכימיות, אימונוהיסטוכימיות, אימונופלורסצנטיות , אלקטרון-מיקרוסקופיות וכן מגוון בדיקות מולקולריות לאבחון סרטן ובכללן ריצוף עמוק של גידולים והיברידיזציה תוך-תאית. מעבדות המחלקה מבצעות בנוסף מכלול של בדיקות אבחוניות מיוחדות לביופסיות שריר, עצב היקפי וביופסיות כליה וכבד.

המחלקה לפתולוגיה מצויידת בכל הציוד הדרוש לבצוע בדיקות ציטופתולוגיות, היסטופתולוגיות, היסטוכימיות, אימונוהיסטוכימיות, אימונופלורסצנטיות , אלקטרון-מיקרוסקופיות וכן מגוון בדיקות מולקולריות לאבחון סרטן ובכללן ריצוף עמוק של גידולים והיברידיזציה תוך-תאית. מעבדות המחלקה מבצעות בנוסף מכלול של בדיקות איבחוניות מיוחדות לביופסיות שריר, עצב היקפי, ביופסיות כליה וכבד.

תחומי פעילות

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין ראשי, קומה 1
שעות פעילותהמכון פועל בין השעות 09:00-15:00
טלפון02-6776530
דוא"ל מחלקה[email protected]