נגישות

מרפאה לגידולים במערכת העיכול הדסה עין כרם

מרפאה לגידולים במערכת העיכול

המרפאה במרכז לגידולי מערכת העיכול במכון שרת נותנת מענה למטופלים עם מגוון של גידולים במערכת העיכול כולל וושט, קיבה, לבלב, דרכי מרה, גידול ראשוני של הכבד, מעי דק, מעי גס, חלחולת, פי הטבעת וגידולים ברקמת החיבור של מערכת העיכול. היחידה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם פתולוגים, גנטיקאים וחוקרי בתחום הסרטן והביו-אינפורמטיקה מבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית.

היחידה נותנת מענה לאורך שלבי המחלה השונים; החל בשלב האבחנה ובכל שלבי המחלה ומאפשרת לקבל טיפול בתרופות חדשות במסגרת מחקרים קליניים פורצי דרך בתחום.

השירות למטופלים במרפאה

האבחון והטיפול במסגרת המרפאה מבוצעים על ידי צוות רב תחומי (multidisciplinary) מהשורה הראשונה, השם במרכז תשומת הלב את המטופל, את מחלתו ואת כל צרכיו. הצוות כולל רופאים מומחים בתחום הכירורגיה הכללית, הדמייה של מערכת העיכול, רפואה גרעינית, פתולוגיה וקרינה.

שיתוף הפעולה היוצא דופן עם רופאים מובילים בתחומים שונים מאפשר מענה איכותי לחולים, כולל חולים עם מחלה מתקדמת ואף גרורתית, עם תוצאות מרשימות לטווח רחוק גם במקרים קשים. לדוגמא, טיפול המשלב הקרנה ממוקדת עם כימותרפיה יגרום להקטנת הגידול ויצור אפשרות לנתח אותו, או לעיתים להביא להעלמות מלאה ללא ניתוח בחלק מהגידולים.

בשנים האחרונות גידולי מערכת העיכול עוברים מהפכה משנית לסיווג מחדש לתתי סוגים לפי שינויים מולקלוריים ייחודיים. אפיון הגידול בצורה מדוייקת יותר בטכנולוגיות מתקדמות על ידי צוות רב-מקצועי מאפשרות התאמה של הטיפול ("רפואה מותאמת אישית") בצורה מיטבית בכל שלבי המחלה, כולל שילוב של תרופות ביולוגיות ממוקדות וטיפולים המעודדים את התגובה של מערכת החיסון כנגד הגידול.

המטופלים מקבלים הדרכה פרטנית למניעה וטיפול מהיר בתופעות הלוואי, עם ליווי ומענה מהיר במהלך הטיפול. בנוסף, המרכז עובד בשיתוף פעולה עם תזונאים, רופא מומחה ברפואה משלימה וגסטרואנטרולוגים.

הדסה כאן בשבילכם

שעות פעילותיש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים.
זימון תורים02-5842111