נגישות

היחידה לטראומה אורתופדית

יחידת הטראומה האורתופדית בבית החולים הדסה עין כרם מורכבת מצוות מנוסה ומיומן בטיפול בכלל שברי הגפיים העליונות והתחתונות וכן בשברי אגן. היחידה מהווה מרכז הפניה ארצי לפציעות משולבות, לסיבוכי שברים ולשברי אגן ואצטבולום. היחידה הוכרה על ידי CAOS International כמרכז מצוינות לניתוחים מונחי מחשב באורתופדיה.

שיטות טיפוליות ביחידה לטראומה אורתופדית

יחידת הטראומה האורתופדית מורכבת מצוות מנוסה ומיומן בטיפול בכל סוגי השברים ובכל אמצעי הקיבוע הקיימים, ובכלל זה מסמרים תוך לשדיים, פלטות ננעלות, מקבעים חיצוניים ועוד. צוות היחידה הבכיר נגיש 24/7 ומאפשר טיפול מקצועי ומיטבי בכלל הפצועים. שימוש באמצעי טכנולוגיה חדשניים, ובהם נווט ממוחשב, מאפשר ניתוחים מדויקים יותר והשגת תוצאה טובה יותר,תוך ביצוע חתכים מינימליים.

ביחידה רופאים מנתחים המובילים בעולם בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת. בטיפול במקרי פציעות משולבות ומורכבות עובדים רופאי היחידה בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקות אחרות בבית החולים, כגון מחלקת כירורגיה של כלי הדם ומחלקת כירורגיה פלסטית. רופאי היחידה פעילים באופן קבוע בכנסים והשתלמויות בחו"ל, ואף נמנים עם צוות המדריכים בקורסים ארציים ובינלאומיים.

במהלך העשורים האחרונים מתפקדת יחידת הטראומה במחלקה האורתופדית בהדסה לא רק במכרז המוביל בתחום זה אלא גם כמרכז הכשרה בעל הכרה בינלאומית למנתחים, סטודנטים לרפואה ועוד. התמורות שהתחוללו בהליכים כירורגיים ובפיתוחים הטכנולוגיים הקשורים אליהם מאפשרות שיקום מפציעות רבות בהצלחה מרובהף מקצרות משמעותית את משך ההחלמה מפציעות, ומשפרות את איכות החיים של המטופלים.

יחד עם זאת, הטיפול הניתוחי דורש לעיתים משאבים רבים כמו הדמיה רפואית מתקדמת ושיתוף פעולה עם היחידה לטיפול נמרץ, ולכן תלוי בזמינותם של משאבים בין-תחומיים נוספים.

ההתפתחות המהירה של המקצוע דורשת ידע נרחב בגישות ניתוחיות מורכבות וטכנולוגיה חדשנית אשר מאפשרים טיפול מהיר וזמין במגוון הפציעות. יחידת טראומה אורתופדית במרכז רפואי ההדסה מתגאה במומחים המובילים בתחום הטראומה האורתופדית, בתשתיות טכנולוגיות מתקדמות, בציוד חדיש ובצוות רב-תחומי הזמין למטופל מסביב לשעון.

מחלות, תסמינים או מצבים רפואיים

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין דוידסון, קומה 5
שעות פעילותהמחלקות פועלת 24/7

יש לוודא את שעות פעילות המרפאות במרכז לזימון תורים

אורתופדית א'02-6777526
אורתופדית ב'02-6776436
זימון תורים02-5842111