נגישות

השירות למחלות עור דלקתיות הדסה עין כרם

השירות למחלות עור דלקתיות הדסה עין כרם

השירות למחלות עור דלקתיות

השירות למחלות דלקתיות של העור עוסק במחלות שבהן יש פעילות מוגברת של מערכת החיסון, דבר המתבטא לעתים קרובות בהופעה של פריחה דלקתית בעור, המלווה לעתים קרובות בתחושת גירוד או בכאב.

השירות למחלות עור דלקתיות

רופא אחראי: פרופ' יובל רמות

מיקום: הדסה עין כרם, מרפאת חוץ, קומה 5

זמני פעילות: ימי ב, ג, ד, ה


אופן הפניה: קביעת תור בטלפון: 02-5842111

 

תחומי פעילות:

פסוריאזיס, הידראדניטיס סופורטיבה, ויטיליגו  ומחלות עור דלקתיות אחרות.

השירות למחלות דלקתיות של העור, בניהולו של פרופסור יובל רמות, עוסק במחלות שבהן יש פעילות מוגברת של מערכת החיסון, דבר המתבטא לעתים קרובות בהופעה של פריחה דלקתית בעור, המלווה לעתים קרובות בתחושת גירוד או בכאב. מחלות מסוג זה הנן כרוניות לרב, ומחייבות טיפול ממושך לאורך חיי המטופל. קבוצת מחלות זו כוללת מחלות כגון פסוריאזיס, דרמטיטיס אטופית, הידרדניטיס סופורטיבה, ויטיליגו ומחלות דלקתיות נוספות. בשנים האחרונות, עם כניסתם של טיפולים ממוקדים מתקדמים, חלה התפתחות משמעותית ביכולת לטפל במחלות אלה, דבר שהביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של החולים. קבוצת טיפולים אלה כוללת טיפולים ביולוגיים הניתנים בזריקות וטיפולים חדשים בכדורים.

במסגרת השירות למחלות דלקתיות של העור מתבצעת בדיקה קלינית מדוקדקת של החולים, נקבע סוג המחלה הספציפי ממנו סובלים החולים, ונקבעת דרגת החומרה ומידת מעורבות איברים נוספים על סמך שאלונים. לכל מטופל מותאם טיפול אישי, המבוסס על חומרת המחלה, מחלות הרקע של המטופל, העדפותיו לגבי אופי הטיפול וסוג המחלה. המרפאה משתתפת גם במחקרים קליניים בתרופות חדשות, דבר המאפשר גישה של המטופלים לטיפולים המתקדמים ביותר בתחום.

השירות עובד בצמוד ליחידה לפוטותרפיה (טיפול באור), מחלקת אשפוז יום עור ומחלקת עור, המאפשרים למטופלים הקשים יותר לקבל טיפול אינטנסיבי בטיפולים ייחודיים מתקדמים, כולל שילוב עם משחות מיוחדות. המרפאה נמצאת בקשר ישיר עם מומחים נוספים במרכז הרפואי הדסה, כולל ראומטולוגים, נפרולוגים, קרדיולוגים ורופאים נוספים. הדבר מאפשר גישה כוללת ומקיפה לכלל בעיותיו של המטופל הקשורות למחלתו. מומלץ לכל החולים הסובלים ממחלה עורית דלקתית לבוא ולהיבדק על ידי רופא עור על מנת שיוכלו לקבל את הטיפול המתאים להם ולאפשר להם לשפר את איכות חייהם ולמנוע התפתחות סיבוכים עתידיים.

בשירות  למחלות עור דלקתיות ניתנים כל הטיפולים הביולוגים החדשניים וכן טיפול בתרופות מקבוצת המוליקולות הקטנות.

דברים שכדאי לדעת

הדסה כאן בשבילכם

כתובתהדסה עין כרם, מרפאת חוץ, קומה 5
זימון תורים02-5842111
דואר אלקטרוני[email protected]