נגישות

מרפאת מפרק הלסת - TMJ

מפרק הלסת מהווה את נקודת החיבור שבין הלסת התחתונה ובסיס הגולגולת, ומהווה את אחד המפרקים הפעילים והחשובים ביותר בגוף האדם. תפקידו החשוב ביותר של מפרק הלסת הוא לאפשר לנו ללעוס ולדבר.

מרפאת מפרק הלסת - TMJ

מרפאת מפרק הלסת בבית החולים הדסה עין כרם עוסקת באבחון ובטיפול במגוון רחב של הפרעות מולדות ונרכשות של מפרקי הלסת בילדים ובמבוגרים.

ישנן מגוון בעיות אשר עלולות להופיע במפרק הלסת כגון גדילת יתר או ספיגה, תת תנועה או תנועת יתר ופריקה, שברים כתוצאה מחבלה ואף גידולים. המחלה הנפוצה ביותר במבוגרים הינה המחלה הניוונית של המפרק, שמקורה בעומסי יתר הפועלים על המפרק. מצב זה מאופיין בכאב, רעשים במפרק והגבלה בפתיחת הפה.

הטיפול בבעיות מפרק הלסת נע בין טיפול שמרני במטרה להפחית עומסים באמצעות סד לילה ופיזיותרפיה, טיפול ניתוחי זעיר-פולשני באמצעות מכשור אנדוסקופי, ועד לניתוח פתוח של המפרק במהלכו חושפים את כל מרכיביו ופועלים לתיקונם.

המרפאה נותנת שירות של טיפול המשכי ומעקב רפואי לכלל המטופלים שנותחו במחלקה וגם למטופלים שעברו טיפול שמרני. בנוסף המרפאה נותנת ייעוץ למטופלים המופנים ממחלקות אחרות בבית החולים ומחוצה לו.

הטיפול בבעיות מפרק הלסת נע בין טיפול שמרני במטרה להפחית עומסים באמצעות סד לילה ופיזיותרפיה, טיפול ניתוחי זעיר פולשני באמצעות מכשור אנדוסקופי, ועד לניתוח פתוח של המפרק, במהלכו חושפים את כל מרכיביו ופועלים לתיקונם.

המרפאה נותנת שירות של טיפול המשכי ומעקב רפואי לכלל המטופלים שנותחו במחלקה ולאילו המטופלים באופן שמרני. כמו כן נותנת המרפאה ייעוץ למטופלים המופנים ממחלקות אחרות בבית החולים ומחוצה לו.

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין הפקולטה לרפואת שיניים, קומת הכניסה.
שעות פעילותיש לוודא את ימי ושעות הפעילות במרכז לזימון תורים
זימון תורים02-5842111
פקס 02-6776154