נגישות

אורולוגיה ילדים הדסה עין כרם

היחידה לאורולוגיה ילדים

ילדים הסובלים מבעיות אורולוגיות זקוקים לטיפול ייחודי המותאם במיוחד להם. הטיפול הזה לא דומה לטיפול שמקבלים ילדים אחרים, או חולים מבוגרים הסובלים מבעיות אורולוגיות. צוות היחידה לאורולוגית ילדים בהדסה עין כרם כולל רופאים בכירים, מומחים ומנוסים באורולוגית ילדים, צוות סיעודי ייעודי, וצוות ניהולי.

צוות היחידה של בית חולים הדסה פועל להעניק את הטיפול המקצועי והמיטבי ביותר במגוון רחב של בעיות אורולוגיות של הילד, כגון: חסימה מולדת של דרכי השתן, הרחבת אגני כליה, מחלות שלפוחית השתן בילדים, אשכים טמירים, בעיות שופכה ופיית השופכה, מומים מולדים בפין כמו היפוספאדיאס ועקמת הפין וכן בעיות נוספות בכליות ודרכי השתן. לרשות הצוות עומדים חדרי ניתוח משוכללים וציוד ניתוחי מהמתקדמים ביותר בעולם. צוות חדר הניתוח מסור, מנוסה ומקצועי. כל אלה מאפשרים לנו להעניק את הטיפול הטוב ביותר, המותאם לכל אחד מהילדים, בהתאם לגיל ולסוג הבעיה ממנה הם סובלים.

אנו מקפידים על אוירה נעימה ותומכת כך שההורים והמשפחה יקבלו את כל העזרה על מנת לאפשר להם להתמקד במה שחשוב באמת: החלמה מלאה וטובה של ילדיהם. צוות היחידה לאורולוגית ילדים משתף פעולה באופן הדוק עם מומחים נוספים בהדסה, כמו אנדוקרינולוגים, נפרולוגים, אונקולוגים ורופאים התפתחותיים של ילדים. צוות היחידה מאפשר לילד ולהורים לעבור את הביקורים במרפאה והתיקון הניתוחי ללא חרדות, מתחים ולחץ.

הצוות שלנו קשוב ורגיש לצרכי הילדים וההורים הם יודעים שהם יכולים לפנות אל כל אחד מהצוות בכל זמן ובכל עת ולקבל מענה מפורט לכל שאלה ובקשה. אנחנו מלווים ונמצאים לצד החולה ומשפחתו בכל שלב, מהאבחון דרך הטיפול, ועד השיקום וההחלמה המלאה של הילד. היחידה היא חלק בלתי נפרד מהמחלקה האורולוגית של המרכז הרפואי האוניברסיטאי של הדסה, המשויך לבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית.

הצוות שלנו עומד בחזית הקדמה הרפואית. מלמד סטודנטים לרפואה, מעורב במחקרים המתקדמים ביותר בתחום, מפרסם מאמרים מדעיים רבים בעיתונות המקצועית, נמצא בקשרים עם טובי האורולוגים בעולם, ומציג בכנסים חשובים ביותר המתקיימים בארץ וברחבי העולם.

הדסה כאן בשבילכם

שעות פעילותהמחלקות פועלות 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה
זימון תורים02-5842111