נגישות

מיון ילדים - מרכז לרפואה דחופה

מיון ילדים

המרכז לרפואה דחופה (מלר"ד), חדר המיון של המרכז הרפואי בית חולים הדסה עין כרם, נבנה בסטנדרטים מתקדמים תוך מתן מענה מלא לצרכי המאה ה-21 בימי רגיעה ובחירום.

טיפול במיון ילדים

המטרות העיקריות של המחלקה לרפואה דחופה וחדר מיון הן החייאה והצלת חיים במקרים קריטיים, ייצוב ומניעת הידרדרות לחולים קשים, טיפול אופטימלי לכלל הפונים לחדר מיון והפניית החולים הזקוקים לכך להמשך טיפול. רופא מיון ילדים איננו עוד הרופא "הכללי" של פעם, המכוון חולים למחלקות השונות לפי התלונה. הרופאים המומחים ברפואה דחופה בילדים הם בעלי ידע רוחבי רב במגוון מצבים ברפואת ילדים דחופה, והם אלו המאבחנים ומתחילים טיפול ראשוני במלר"ד.

המרכז לרפואת חירום בהדסה עין כרם מאוייש דרך קבע במומחים ברפואה פנימית, מומחים ברפואה דחופה, כירורגים, אורתופדים, נוירולוגים ורופאי ילדים. כמו כן, מגיעים למחלקה יועצים מכלל המחלקות במרכז רפואי הדסה. העבודה ברפואה דחופה בכלל ובמרכז רפואת חירום בפרט, מצטיינת בעבודת צוות משולבת של צוות הרופאים וצוות האחיות, עם מידת עצמאות גדולה מהרגיל של האחיות אשר קולטות את החולים עם הגיעם למחלקה, ומבצעות את המיון הראשוני לפי קדימות וסוג הטיפול.

כמו כן מתקיימת במלר"ד הוראה מתמדת של סטודנטים לרפואה, מתמחים ברפואת ילדים ומתמחים ברפואה דחופה וכן הדרכה לרופאי משפחה, כירורגים ורופאים מהקהילה.

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין ישן, קומה 1.
שעות פעילותהמחלקות פועלות 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
מודיעין02-6776465
טלפון נוסף02-6776116
זימון תורים02-5842111