נגישות

היחידה לנוירולוגיה של הילד

היחידה לנוירולוגיה של הילד

היחידה לנוירולוגיה של הילד בהדסה הינה יחידה מובילה בתחומה בארץ, ונותנת שירות במגוון תחומים בשני הקמפוסים של הדסה (עין כרם והר הצופים). רופאי היחידה בעלי ידע רב וניסיון באבחון ובטיפול במגוון הפרעות נוירולוגיות. הצוות נותן מענה לילדים המגיעים לחדר המיון ולילדים המאושפזים בכל מחלקות הדסה בשל מצבים נוירולוגים חריפים כגון פרכוסים, אוטם מוחי, תהליכים דלקתיים של המוח ועוד. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם צוותים רבים בבית החולים, כגון מומחים לקרישת דם, מומחים לצנתורים מוחיים ומנתחי מוח.

ליחידה מרפאות ייחודיות בשני הקמפוסים של הדסה: מרפאת אפילפסיה, מרפאת מחלות שריר, מרפאת כאבי ראש, מרפאה נוירוגנטית, מרפאה לילדים עם שיתוק מוחין, מרפאה נוירוקוטנאית ומרפאת נוירולוגיה כללית בה נראים ילדים עם הפרעות התפתחותיות שונות, הפרעות תנועה ועוד.

צוות היחידה עוסק גם במחקרים קליניים בתרופות וטיפולים חדשניים ובמחקרים בסיסיים בשיתוף פעולה הדוק עם חוקרים מן האוניברסיטה העברית ואוניברסיטאות נוספות בארץ ובעולם. היחידה לנוירולוגיה של הילד בהדסה מוכרת מזה שנים רבות להכשרת מתמחים בנוירולוגיה של הילד, בשיתוף עם המכונים להתפתחות הילד של קופות החולים ושותפה להכשרת סטודנטים לרפואה

הדסה כאן בשבילכם