נגישות

חלונות שאגאל ממוקמים בבית הכנסת אבבל בקמפוס בית החולים הדסה עין כרם (קריית הדסה). רח' קלמן יעקב מן, ירושלים.

כרטיסים ניתן להשיג במרכז מורשת הדסה הרצשטיין (דרך דלתות הזכוכית שליד דלפק המידע בלובי מגדל דוידסון)

ברכב: המבקרים יכולים לחנות באחד מהחניונים הציבוריים החיצוניים או במגדל החניה.

בתחבורה ציבורית: אוטובוס מס' 27, 42, 153, 19, 19א ו-12 מגיעים כולם ממקומות שונים לקמפוס הדסה עין כרם. מהתחנה המרכזית בירושלים נוסעים ברכבת הקלה לכיוון הר הרצל עד לתחנה האחרונה. משם נוסעים באוטובוס 27 לכיוון בית החולים הדסה עד לתחנה האחרונה (בכניסה לקניון ישפרו). נכנסים דרך הקניון ועוברים מעבר למגדל דוידסון או מתחנת האוטובוס - חוצים את הרחוב ועולים על שביל הגישה (ישירות מול תחנת האוטובוס) כדי להגיע לכניסה למגדל דוידסון. נכנסים לבניין וממשיכים ישר לדלפק המידע. מרכז המבקרים ממוקם דרך דלתות הזכוכית מימין.

באוטובוס פרטי: הנהג יכול לחנות/לעמוד מחוץ לכניסה לקניון ישפרו (שם חונים האוטובוסים של אגד) ולשחרר את המבקרים שם. (בהתאם לתנועה, האוטובוס יכול לחכות שם או לעזוב את המקום ולחזור לאותו מקום כדי לאסוף את המבקרים). המבקרים יכולים להיכנס דרך הקניון וללכת על פני הקניון למגדל דוידסון או לחצות את הרחוב מתחנת האוטובוס וללכת במעלה שביל הגישה (ישירות מול תחנת האוטובוס) כדי להגיע לכניסה למגדל דוידסון. מרכז המבקרים ממוקם דרך דלתות הזכוכית ליד דלפק המידע בלובי מגדל דוידסון.

במונית: הורידו ליד בניין/מגדל דוידסון החדש. נכנסים לבניין וממשיכים ישר לדלפק המידע. מרכז המבקרים ממוקם דרך דלתות הזכוכית מימין.