נגישות

היחידה לפריון והפריה חוץ גופית הדסה הר הצופים

היחידה לפריון והפריה חוץ גופית

היחידה לפריון והפריה חוץ גופית בהדסה הר הצופים מלווה נשים וזוגות המתקשים להיכנס להריון או מעוניינים בשימור פריון. במהלך שלושת העשורים האחרונים, אלפי זוגות נעזרו בצוות היחידה להביא לעולם תינוקות. צוות המשרד שלנו עושה כל שביכולתו לקדם מתן שירות מהיר ואישי על ידי פניות ותיאום ישירים אל היחידה.

צוות היחידה, בהובלתה של ד״ר ענת הרשקו-קלמנט והגב׳ אסתי בקשי-דואניאס אחראי על בירור, טיפול וליווי של נשים וזוגות בתהליך המורכב של טיפולי הפוריות. צוות היחידה כולל רופאים ורופאות בכירים מהמערך לגינקולוגיה ומיילדות, המתמחים ברפואת פריון, כמו גם צוות אחיות בעל ניסיון עשיר. צוות היחידה ילווה אתכם לכל אורך התהליך: החל מאבחון מדוקדק וקפדני, לצד ההכנה לטיפולים וכמובן במהלך הטיפולים עצמם עד להריון מוצלח.

בנוסף, מכיוון שאנו מודעים לקשיים הנפשיים שעלולים להתלוות לתהליך הרפואי, הובילה אותנו ליצור קשר עם מרכז ״גפן-רימון״. המרכז מספק תמיכה וטיפולים רגשיים לנשים ובני זוגן הנמצאים בטיפולי פוריות ביחידה, לצד ליווי הדוק מבית של צוות המערך לעבודה סוציאלית בבית החולים.

היחידה מלווה הלכתית על ידי רב בית החולים, הרב משה קליין וכלל ארגוני ההשגחה האמונים על ליווי הלכתי לאורך שלביו השונים של הטיפול.

היחידה בהדסה הר הצופים מורכבת מ:

מרפאה: מפגש ראשוני עם צוות הרופאים והרופאות שלנו מתקיים במרפאות היחידה לצורך בירור, בדיקה והערכה. לאור חשיבות המפגש, אנו מתאמים אותו ישירות מול הגב׳ יעל מלחי במנהלת המרפאה. בסיומה של הפגישה תינתן חוות הדעת ותכנית הטיפול.

המרפאה מבררת ומייעצת גם מצבים אחרים הקשורים ברבייה וברחם, כמו למשל הפרעות בוסת, אנדומטריוזיס וכן נשים וזוגות החווים אובדני הריון חוזרים. מערך ההדמיה והעל-שמע (אולטרסאונד) בהר הצופים מאפשר לנו לקיים, כחלק מההערכה, גם בדיקות על-שמע מתקדמות הכוללות הדמיה בתלת-מימד של הרחם ובירור הידרו-סונוגרפיה להערכת חלל הרחם והרירית.

מעבדת IVF: מעבדת היחידה להפריה החוץ גופית, בניהולה של ד״ר מלי קצין אל-גלעד, מבצעת את קשת הפעולות המלוות תהליכי הפריה חוץ גופית וכוללת תהליכים ייחודיים של בחירת זרע כגון MACS ו-PICSI, פעולות עם זרע בהפקה כירורגית (TESA, TESE, TEFNA) וכן דגימת עוברים למטרות PGT. צוות המעבדה מקפיד על היכרות עמוקה עם היסטוריית הפיריון של המטופלת והתאמה של הטכניקות לגופו של כל מקרה.

דברים שכדאי לדעת

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין מרפאות חדש, קומה 2
שעות פעילותיש לוודא את שעות הפעילות במרכז לזימון תורים
טלפון02-5844958
טלפון שני02-5844957
זימון תורים02-5842111

02-5844956

דואר אלקטרוני[email protected]