נגישות

מרכז השיקום הדסה הר הצופים

מרכז השיקום

מרכז השיקום בהדסה הר הצופים הוא מרכז שיקום ארצי ובינלאומי העוסק בשיקום של מטופלים הסובלים מפגיעות מגוונות, הפוגעות ביכולת המטופל לתפקד באופן עצמאי.מחלקת השיקום בהדסה הר הצופים היא מחלקת השיקום הראשונה שנוסדהבישראל, כבר בשנת 1940

במרכז השיקום בהדסה הר הצופים עובדים רופאות ורופאים מנוסים ומלאי תשוקה לתחום מומחיותם. יחד עם צוות רב מקצועי ומסור, כל מטופל ומטופלת יחושו נתמכים על מנת שיגיעו למירב היכולת התפקודית האפשרית. לרשות הצוות עומדים מיטב המכשירים והציוד השיקומי החדשים והמתקדמים שגם הוכחו כיעילים ביותר בכל תחום.

מחלקת השיקום בהדסה הר הצופים המסונפת לפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית, ומלמדת בכל שנה את כלל הסטודנטים לרפואה בשנה החמישית ללימודים.

מרכז השיקום החדש בהדסה ע״ש גנדל תוכנן באופן מדוקדק על מנת לתת את הטיפול הטוב ביותר לאוכלוסיית ירושלים והסביבה בתנאים מיטיבים (חדרים מרווחים של מטופל-שניים, גינות מרפא, אזורי מפגש עם המשפחה), עם ציוד חדיש באולמות גדולים, וכל זאת לצד צוות רב מקצועי מיומן ומסור.

במרכז השיקום החדש שלוש מחלקות שיקום ייעודיות: מחלקת שיקום נוירולוגי, מחלקת שיקום אורתופדי ונפגעי חוט שדרה, מחלקת גריאטריה שיקומית.

מעבדות ומכונים

מרכזים ומחלקות

מרפאות ויחידות

דרושים אצלנו

הדסה כאן בשבילכם

כתובתבניין השיקום
שעות פעילותשעות הפעילות מפורטות בדפי המרפאות
זימון תורים02-5842111