נגישות

כבוד בינלאומי להדסה

הדסה - המרכז הרפואי היחיד בישראל שנבחר על ידי המגזין האמריקאי ניוזוייק כמוביל בתחום האונקולוגיה.

בנוסף בחר ה-NEWSWEEK בהדסה לרשימת בתי החולים החכמים הטובים בעולם ובתי -החולים הטובים בעולם בתחום הקרדיולוגי, זו השנה החמישית ברציפות.

את ההישגים המרשימים חולק המרכז הרפואי הדסה עם בתי חולים מובילים מרחבי העולם, המופיעים ברשימה, בהם מאיו קליניק, קליבלנד קליניק, מאונט סיני וג'ון הופקינס האמריקאים, ומרכזים גדולים מאירופה, דרום אמריקה ועוד.

דו"ח דירוג בתי החולים שפרסם המגזין, מציג 300 בתי חולים מרחבי העולם בהם פועלות המחלקות הטובות ביותר בתחומי אונקולוגיה, קרדיולוגיה ועוד התמחויות נוספות.

המדרג נקבע בהתבסס על מעל 20,000 המלצות של אלפי מומחים רפואיים. עורכי המגזין מדגישים, כי בנוסף להמלצות שנאספו, הרשימות אומתו על ידי ועדה עולמית של מומחים רפואיים בעלי שם.

כמו כן מדרג הניוזוויק את בתי החולים ה״חכמים״ המובילים בעולם, אשר לדברי עורכי הדירוג מפעילים טכנולוגיות מתקדמות ביותר במתן הטיפול הרפואי, ועושים שימוש בין היתר בטכנולוגיות וירטואליות וטכנולוגיית הדמיה מתקדמות, במערכות הדיגיטליות העדכניות ביותר, וכן בהחלטות

מבוססות בינה מלאכותית ורובוטיקה.

״ניצול הטכנולוגיות החדשניות הללו לא רק משפר את תוצאות מתן הטיפול הרפואי והיעילות בבית החולים, אלא גם מקדם בתי חולים כחלק בלתי נפרד ממערכת אקולוגית עולמית רחבה יותר ובכך מוביל ליעדים בינלאומיים של בריאות, מניעה, קידום בריאות האוכלוסייה ושיפור באיכות החיים״, הדגישו.

פרופ׳ יורם וייס, מנכ״ל המרכז הרפואי הדסה:

״הדסה צועדת כבר שנים בראשם של המרכזים המובילים בארץ והיא בעלת שם שקנתה בעולם בזכות מחקר פורץ דרך וטיפול רפואי מצויין ומתקדם.

אני שמח להיווכח, זו השנה החמישית ברציפות, כי המגזין ניוזוויק מכיר באיכות הבלתי מתפשרת של הצוותים שלנו בתחומי אונקולוגיה, קרדיולוגיה וכבית חולים ״חכם״ מבוסס טכנולוגיות מתקדמות״.